WITAM SERDECZNIE!

Nazywam się Natalia Drwal. Jestem doulą, hipnoterapeutką oraz nauczycielką kundalini yogi oraz hipnoporodu wg metody KG Hypnobirthing, od lat uczonej i używanej skutecznie do redukowania bólu porodowego w wielu porodach w UK, między innymi przez Księżną Kate Middleton. 

Moją misją jest odczarowanie porodu, przywrócenie mu naturalnego, łagodnego i wzmacniającego obrazu, a robię to dzięki spopularyzowaniu w Polsce hypnobirthing – porodu w głębokim relaksie. Jest to efektem dwóch równoległych ścieżek w moim życiu – jednej ścieżki pracy z różnymi metodami terapeutycznymi w celu pracy nad sobą, swoimi wzorcami i programami i wykorzystania swoich mocy, świadomego życia w pełni. I drugiej ścieżki osobistej, związanej z byciem mamą trójki dzieci, macierzyństwem, świadomymi ciążami, w których ćwiczyłam jogę kundalini oraz porodami, do których się świadomie przygotowywałam, i które dzięki pracy z podświadomością, relaksacją były pozytywnymi, wzmacniającymi doświadczeniami.

Hipnozą interesowałam się od wielu lat i uważam, że ten naturalny dla nas stan transu jest podstawą wszystkich innych terapii, ponieważ dzięki rozluźnieniu się i uśpieniu naszej świadomości mamy dostęp do nieograniczonych zasobów naszej podświadomości, która de facto rządzi naszym życiem, ciałem i wyborami.

Zainteresowanie naturalnym rodzicielstwem i hipnozą połączyło się w hypnobirthing – czyli hipnoporód, poród w hipnozie.

Jest to kompletny program edukacyjny, który uczy prostych, ale skutecznych technik autohipnozy, relaksacji i oddechu, dla lepszego porodu. Hypnobirthing to także o wiele więcej niż tylko autohipnoza i hipnoterapia podczas porodu.

  • Hypnobirthing pozwoli Ci naprawdę uwierzyć, że porodowi nie musi towarzyszyć ból (nawet mały);
  • nauczysz się uwalniać strach i niepokój przed porodem, oraz negatywne programy, jakie możesz nosić po przeżyciu wcześniejszych porodów;
  • Hypnobirthing pozwoli Ci odkryć magię i radość z porodu, zamiast traumatycznego doświadczenia, o którym wszędzie słyszymy.

Hypnobirthingu uczę w kursie on-line, na weekendowych warsztatach grupowych lub zajęciach indywidualnych (ok. 10 godzin zajęć. Są to zajęcia przeznaczone dla mam i par, ale możesz też wziąć w nich udział z mamą, przyjaciółką, bądź inną osobą, która będzie Ci towarzyszyła przy porodzie. 

Jestem także certyfikowaną hipnoterapeutką i moim obszarem pracy jest okres przed poczęciem, okres ciąży, porodu i po ciąży. Dzięki narzędziu, jakim jest hipnoza, możemy dotrzeć do naszego własnego nieograniczonego źródła uleczenia samego siebie, jakim jest praca z podświadomością i zawartymi w niej przekonaniami i programami. Dlatego podczas tej terapii można dojść do przyczyn (i uleczyć je ) niepłodności niewyjaśnionej, traumy porodowej, oraz nawet obrócić dziecko w łonie po 36 tygodniu ciąży (skuteczne jest w 80%, w porównaniu z 50% fizycznym obrotem na główkę). A to wszystko wynika z tego, że źródło wszystkiego, w tym tego, co dzieje się z naszym ciałem, leży w naszym umyśle.

ŻYCZĘ CI, ABY TWOJE DOŚWIADCZENIE PORODOWE
BYŁO DLA CIEBIE MOCNE, PIĘKNE, SPOKOJNE I ŁAGODNE.

Zapraszam do kontaktu i umówienia się na sesję 🙂

MOJE KURSY I KWALIFIKACJE

2018 – hipnoza regresyjna – Warszawa . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 

2018 – dyplom KG Hypnobirthing – Glasgow
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 

2018 – certyfikat LCCH hipnoterapia – Glasgow
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 

2018 – występ w Pytaniu na śniadanie
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 

2019 – praktyki techniki 3 step rewind – uzdrowienie traumy porodu,
Edynburg , Birth Trauma Recovery – 3 step rewind birth trauma
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 

2020 – doula – asystentka rodzącej Płock
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 

2021 – nauczyciel yogi – Quaternity Institute
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .