JESTEŚ KOBIETĄ I OCZEKUJESZ DZIECKA?

Obawiasz się porodu, czujesz się przytłoczona różnymi informacjami, relacjami koleżanek?

Twój poprzedni poród poszedł inaczej, niż tego oczekiwałaś i chcesz, aby kolejny był lepszy?

Chcesz w ciąży i porodzie czuć się bardziej pewna siebie, pełna spokoju i kontroli?

Podświadomie wiesz, że poród jest naturalnym, intuicyjnym, pięknym procesem, inaczej niż przedstawiają to media?

Poznaj techniki i wiedzę, dzięki której doświadczysz łagodnego, bardziej naturalnego, szybszego i spokojnego porodu.

Co zyskujesz, kupując kurs?

  1. Dzięki technikom relaksacyjnym uwolnisz lęk, zrelaksujesz się i nawiążesz kontakt ze swoją intuicją!
  2. Dzięki wizualizacjom pozostaniesz spokojna i skupiona podczas ciąży i porodu.
  3. Dzięki technikom oddechowym zharmonizujesz swój umysł i swoje ciało.
  4. Opanowując swój umysł i oddech pozwolisz swojemu zrelaksowanemu ciału zrobić to, do czego zostało stworzone – urodzić dziecko w sposób łatwy i łagodny.
  5. Twój partner będzie umiał Ci pomóc efektywnie i łatwo, będziecie ćwiczyć w ciąży, więc będzie miał swój wkład w przyjście dziecka na świat.

6. Wiele indywidualnych i wspólnych ćwiczeń oraz praktyki relaksacji sprawi, że nawet jeśli okoliczności zmienią się, będziesz elastyczna , pełna spokoju i zaufania do procesu porodu, czy to w szpitalu czy w domu.

obejrzyj
nagrania

słuchaj
relaksacji

Ćwicz
z partnerem

w radości
i spokoju
powitaj swojego maluszka

Na kursie poznasz:

techniki relaksacyjne dla łagodniejszego, szybszego, mniej bolesnego porodu

techniki oddechowe wspomagające naturalne fazy porodu – ćwiczenia

relaksacje, wizualizacje i afirmacje dla mam w ciąży, zwiększające pewność siebie i wzmacniające pozytywną wizję porodu

dostępne opcje okołoporodowe w Polsce

połączenie ze swoją wrodzoną intuicją i instynktem okołoporodowym

akupresurę i aromaterapię do porodu

Wszystko okraszone będzie szczyptą śmiechu,
bo śmiech też wyzwala oksytocynę!

Jeżeli ocean potrafi się uspokoić, Ty także potrafisz…
Obydwoje jesteście mieszanką wody, soli i powietrza…

DSC_6108 k2'

Kim jestem?

Nazywam się Natalia Drwal  –  jestem doulą, hipnoterapeutką i nauczycielką porodu w głębokim relaksie, porodu w hipnozie, hypnobirthing. Już wiele kobiet na całym świecie, nie tylko celebrytek, tego doświadczyło, a teraz także ty możesz przypomnieć sobie i swojemu ciału jak rodzić łatwo i naturalnie.

Będę Twoim porodowym przewodnikiem i coachem, będę Cię motywować do odkrycia tego, co jest w Tobie, umiejętności naturalnego i łagodnego urodzenia dziecka. Poznasz także swoje prawa i dostępne w Polsce opcje porodowe, ponadto dowiesz się o wielu ważnych kwestiach związanych ze zdrowiem w ciąży i opieką okołoporodową.

Dołącz do kursu

Wybierz odpowiedni dla Ciebie program kursu i przygotuj swój umysł i ciało do przeżycia pięknego porodu w głębokim relaksie

Najczęściej zadawane pytania

Tak, będziesz świadoma wszystkiego, po prostu w naturalny sposób będziesz bardziej zrelaksowana i spokojna. W transie porodowym możesz być nawet z otwartymi oczami ( oglądając tv też jesteś w takim jakby transie z otwartymi oczami, bardziej zrelaksowana). Tutaj jest też duże skierowanie na oddech i oddech i wizualizacje będą prowadzić Twój umysł, aby on z kolei prowadził Twoje ciało, tak, by mogło się łagodnie i naturalnie otworzyć, byś czuła się bezpieczna i spokojna.

Zależy od tego ile czasu chcesz na to przeznaczyć. Docelowo kurs jest przygotowany na około 4 tygodnie, pomiędzy słuchaniem video słuchasz relaksacji i robisz inne zadania domowe, np. z partnerem. Najlepiej zacząć go pomiędzy 5-8 miesiącem ciąży, ale zarówno wcześniej jak i później będzie bardzo pomocny i przydatny.

Tak! Sama rodziłam zarówno w PL i w UK. Wiem, że w innych krajach taki poród jest nawet bardziej popularny i rozumiany. Te techniki są uniwersalne. W przypadku, jeśli Twój partner jest anglojęzyczny, możecie też rozważyć indywidualne przygotowanie ze mną Hypnobirthing on-line 4 sessions in English- calm and easy childbirth  . Wtedy Twój partner będzie miał także do dyspozycji angielskie materiały i będziecie mogli ćwiczyć po angielsku, a jednocześnie jeśli będziesz potrzebować, porozmawiam z Tobą po polsku.

TAK! Zdecydowanie. Częśc moich klientek ma porody z interwencjami. I często właśnie po tych porodach, są bardzo sobie wdzięczne, że wzięły udział w kursie Hypnobirthing, gdyż były spokojne i umiały wesprzeć się oddechem i wizualizacjami np. przy indukcji (wywołaniu porodu), próżnociągu czy też cięciu cesarskim (zarówno planowanym jak i nieplanowanym). Dzięki ćwiczeniu wczesniej relaksacji, nie spanikowały, czuły , że mają wszystko pod kontrolą i są spokojne, dzięki temu interwencja może przebiec sprawniej i szybciej, a ty cały czas masz poczucie, że two twój poród, poród twojego dziecka, niesamowite wzmacniające i potężne, piękne doświadczenie.

Podczas porodu wchodzę w siebie
coraz głębiej i głębiej,
dosięgając mojej wewnętrznej,
wrodzonej mądrości i intuicji.

Zawartość kursu

Zobacz, co kursantki piszą o kursie: