Moja ścieżka częśc 1. “Przebudzenie”

“Ten, kto obudzi się dobę wcześniej, przez 24 godziny uchodzi za idiotę”, tak samo ja czułam się jak obudzona na pustkowiu, kiedy  w 2009, 10 lat temu, obejrzałam pierwsze wykłady Davida Icke na youtube. Jednakże w właśnie wtedy, wszystkie części otaczającej mnie rzeczywistości, których wcześniej nie rozumiałam ,  zaczęły składać się w całość. Pomimo, że wcześniej zajmowałam się świadomością, a przynajmniej tak mi się zdawało, chodziłam na jogę itd, moja dusza nie rozumiała, dlaczego muszę płacić i pracować na planecie zwanej Ziemią, pomimo bycia Ziemianką, dlaczego ten system tak wygląda. Właśnie wtedy zrozumiałam, dlaczego ten świat wygląda, jak wygląda, czyli tak:

“Wystarczy spojrzeć na nas, wszystko się cofa, wszystko jest do góry nogami, lekarze niszczą zdrowie, prawnicy niszczą sprawiedliwość, uniwersytety niszczą wiedzę, rządy niszczą wolność, główne media niszczą informacje, a religia niszczy duchowość”. (cyt. David Icke)

A dlaczego tak jest?

“Świat jest do góry nogami, ponieważ ma taki być. Coraz więcej ludzi zaczyna teraz dostrzegać, że to, co się dzieje, nie jest przypadkowe, i budzą się do samorealizacji i dostrzeżenia, że świata jest taki jaki jest nie przez przypadek, ale został tak zaprojektowany. Och, tak, są niekompetentne jednostki w całym systemie, ale to są tylko”plamy oleju”, a nie inżynierowie tego, co się dzieje.

Wydarzenia na tym świecie nie mogą być zrozumiane, jeśli nie pojmiemy, że są dyrygowane do samego końca jako część planu zniewolenia ludzkości” (David Icke, Perception Deception).

“Śmiejemy się z owiec, ponieważ owce podążają za tym z przodu. My, ludzie, wyprowadziliśmy owce na pastwiska, ponieważ przynajmniej owce potrzebują owczarka, aby je utrzymać w rzędzie. Ludzie trzymają się nawzajem w linii. I robią to, ośmieszając lub potępiając każdego, kto popełnia zbrodnię bycia innym, i tak właśnie jest.”

Wszystko, co działo się później, wcale nie było całkowicie inne od tego, co działo się wcześniej, ale miałam poczucie tego, że już wiem “o co w tej grze, zwanej życie chodzi”. W 2017, z mojej pasji do hipnozy i hipnoterapii, odkryłam hipnozę regresyjną Calogero Grifasi, która potwierdziła (tak jak  i wiele innych badaczy przed Ickiem i po nim) teorie. Podobnie zresztą, jak wielu naukowców wcześniejszych i późniejszych badających naszą rzeczywistość.

Natomiast kluczem do świadomego życia na Ziemi, jest zrozumienie, że

Nieskończona miłość jest jedyną prawdą, wszystko inne jest iluzją“, a nasze serce jest generatorem pola, które może połączyć nasz umysł z naszą świadomością.

 

Dlaczego o tym piszę? Bo dopiero zdanie sobie sprawy, w jakim naprawdę żyjemy  świecie, doprowadza Cię do punktu, w którym możesz świadome decydować o swoim dalszym istnieniu tu i teraz. I nawet, jeśli pozornie w twoim życiu nie zachodzą wielkie zmiany, dalej pracujesz, masz dzieci, bierzesz udział w tej grze, ale wiesz już kto tu na Ziemi rozdaje karty, i nie są to bankierzy.

Jeśli nie wiesz, kto to jest David Icke, polecam obejrzenie kilku jego wykładów na youtube (np. Cutting Edge – są po polsku). Natomiast musisz się przygotować na spory dysonans poznawczy. Jedno, co mogę Ci zalecić, to:

Kwestionuj wszystko, co wiesz. Kwestionuj wszystko, co słuchasz, czytasz , nawet z “alternatywnych” źródeł”. Szukaj źródła w sobie. Źródła mocy i wiedzy. Słuchaj tego, czego ludzie NIE MÓWIĄ. “Kiedy mędrzec pokazuje na księżyc, głupiec patrzy na palec” a Ty patrz na Księżyc.

W 2010 zaszłam w ciążę, poznałam doulę, która dużo opowiadała mi o swoich czterech wcześniejszych porodach i tego, jak doświadczenie doprowadziło ją do domowych, lotosowych porodów własnych dzieci. Był to kolejny puzel układanki, dlaczego porody nie są takie jak być w większości powinny – naturalnym wydarzeniem, częścią życia, do której kobieta przygotowuje się razem z położną, doświadczoną kobietą, PRZYJMUJĄCĄ, a nie ODBIERAJĄCĄ poród.

Od tamtego momentu moja ścieżka poszukiwań duchowych zagłębiła się w macierzyństwie, co było dla mojej istoty nowym doświadczeniem.

Image result for david icke ksiazkaImage result for david icke ksiazka

Image result for david icke ksiazka

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *